акриловые краски

Акрилова фарба та її властивості

Акрилова фарба на даному етапі відноситься до числа самих популярних і універсальних фарб, які придатні для різних видів робіт. Найчастіше її використовують, щоб змінити колір шпалер або стін.

Акрилова фарба, як і будівельний гравій, має ряд відмінних особливостей, наявність яких дозволяє досягти чудових результатів.

Акрилова фарба, предназначающаяся для покриття стін і шпалер, відповідає всім вимогам екологічної безпеки. Цей матеріал не виділяє токсичних речовин, не має запаху.

Важлива перевага тривале збереження декоративних властивостей. І це при відмінних показниках стійкості до вигоряння. Так що акрил по праву займає місце в ряду найбільш стійких матеріалів.

Відмінною особливістю є функція гідроізоляційної мембрани, що дозволяє покривати стіни і шпалери, приховуючи при цьому невеликі тріщини, які часто виникають після нанесення шпаклівки.

Досить часто акриловою фарбою замінюють шпалери, так як цей варіант покриття вважається вдалою альтернативою як традиційного варіанту.

Її властивості представлені:

  • тривалим експлуатаційним терміном,
  • стійкістю до вологого середовища,
  • стійкість до різних механічних ушкоджень,
  • антистатичність,
  • легкістю і швидкістю у проведенні робіт.

Все це виводить цей матеріал на верхні рядки популярності по використанню.

Істотним достоїнством є і швидке висихання, так як вже через добу пофарбовану поверхню можна експлуатувати.

Важливою перевагою є і те, що особливих навичок роботи цей матеріал не вимагає. Фарбувати можна звичайним валиком, пензлем або розпилювачем. Час висихання становить від семи до чотирнадцяти годин при середній температурі вище двадцяти градусів. Вже через добу знову пофарбована поверхня повністю готова до експлуатації, має свій звичайний вигляд і не представляє ніякої небезпеки для людей.

У порівнянні з масляними аналогами акрил має більш високу міцність, не кришиться, поверхня залишається цілісною, без тріщин. Ніякі перепади температури і вологості для поверхні не страшні. До того ж з часом не спостерігається зміна кольору.

Читайте также:  Болти: різновиди за формою, розміром і матеріалом виготовлення

Акрил продається в банках і тубах. У останніх сфера застосування набагато ширша. До того ж обсяги ємностей бувають різними, що дозволяє точно підрахувати, скільки потрібно для ремонту.

Добавить комментарий