Бетонный забор от компании Престиж Забор

Бетонний паркан в Харкові-7 переваг і пару недоліків

Бетонний паркан-надійна конструкція спеціально розроблена для захисту об’єктів, що охороняються (будинків, дач, житлових комплексів і підприємств).
За своїми характеристиками: пожежобезпечність, міцність, довговічність, і низька ціна у сто крат перевершує огорожі з інших матеріалів (профнастил, сітка рабиця, дерево, пластик). Може витримати жорсткі погодні аномалії і фізичні впливи, ну майже все :). Природно, щодо грубого пролому і наїзду танка він звичайно ж не витримає, але в іншому його переваги очевидні.

У поєднанні з додатковими технічними заходами безпеки це майже непереборна перешкода для незаконного проникнення на територію, що охороняється. Відмінно поєднується з залізними воротами, хвіртками і межують прибудовами.

Сучасні бетонні огорожі-це витончені конструкції в різноманітному втіленні. Вони різняться по виду, способу виготовлення і монтажу.

Бетонные заборы для дома в Харькове от компании Престиж_Забор

Зміст публікації

Види бетонних парканів
Особливості декоративних секційних парканів
Основні переваги і недоліки
Виготовлення та встановлення
Відгуки клієнтів
Розрахунок вартості еврозабора онлайн
Ціна бетонного паркану
Висновок
Консультація фахівця
Коментарі, питання та відповіді

Види парканів з бетону

• Монолітний. Це залізобетонна конструкція солідної ваги і габаритів. Встановлюється за допомогою монтажу готових з / б блоків на фундамент. Для дачних ділянок його зведення витратне і не завжди доцільно.

Монолитный бетонный забор

• Самостоящий. Являє собою заводські Залізобетонні панелі з потовщеним внизу підставою. Навіть на фото виглядають масивно і зовні не дуже привабливо. Зазвичай використовуються для огорожі промислових або складських об’єктів.

Самостоящий бетонный забор

• Блочний. Порівняно недорогий варіант. Дозволяє зводити мелкозаглубленний фундамент за рахунок меншої товщини і ваги блоків. Але не відрізняється різноманітністю. Як правило, нагадує звичайну цегляну кладку.

Блочный бетонный забор, изготовлен из декоративных блоков
 • Набірний або друга назва (еврозабор). Це секційний паркан, що не вимагає фундаменту. Встановлюється за рахунок стикування плит з бетонними стовпами, що мають пази. Випускається з уже декорованими панелями. Кращий варіант для дачі і котеджу.
Набороной, секционный бетонный забор

• Декоративний. Це складальні конструкції в різному виконанні. Секції можуть бути гладкими, рифленими або стилізованими під інші матеріали. Єврозабори заслуговують позитивні відгуки у власників будинків, і ландшафтних дизайнерів.

Декоративный бетонный забор - Еврозабор

Особливості декоративних секційних парканів

Виготовляються із суцільними і наскрізними секціями, з різними колірними і фактурними ефектами. Пропонуються поверхні під дерево і натуральний камінь, гальку і гірські породи, цегляну кладку і плетені огорожі. Використовуються імітації решіток і різні види рослинних візерунків-наприклад, виноградна лоза. При виборі потрібно враховувати кольори і стиль заміського будинку, а також особливості навколишнього ландшафту.

Відео про набірних залізобетонних парканах

Основні переваги і недоліки

 • Міцність і надійність. За цими показниками огорожі залізобетонні не мають конкурентів. Стійкі до руйнувань і вітрових навантажень.
 • Стабільність. Паркани зберігають свою геометрію і не деформуються. Дозволяють виконувати монтаж важких залізних воріт.
 • Пожежобезпечність. Ключова перевага для заміських дач. Конструкції не загоряються і перешкоджають поширенню вогню.
 • Універсальність. Огородження зводяться на ділянках будь-якої площі. Підходять і для літніх будиночків, і для багатоповерхових котеджів.
 • Різноманітність. Існує безліч варіантів їх виготовлення для поліпшення зовнішнього вигляду. Можна поєднувати суцільні секції з ажурними або гратчастими.


Простота експлуатації. На відміну від дерев’яних або металевих панелей, бетонні не потребують фарбування та реставрації.

Довговічність. Такі конструкції здатні прослужити до 100 років. Конкретний термін служби залежить від їх товщини, виду, способу виробництва і монтажу.

З недоліків можна виділити значну вагу, трудомісткість робіт і як наслідок – високу вартість окремих видів. Але з урахуванням терміну експлуатації витрати повністю виправдані. До того ж можна замовити прийнятні за ціною складальні паркани.

Виготовлення та встановлення

Розміри бетонних огорож можуть значно відрізнятися один від одного і залежать від способу виробництва.

Наприклад:

 • плита набірного паркану має розмір 50х500х2000 мм.;
 • монолітна конструкція від 100х2000х3000 мм. і більше;
 • Декоративні парканні блоки так само маю безліч розмірів від 80Х190х390 мм. 190х190х390 мм. і т. д.
 • Для монолітних конструкцій потрібен пристрій фундаменту і доставка важких блоків. Це збільшує трудовитрати і вартість робіт.
 • Установка блокових виконується за аналогією з цегляною стіною. Зводиться стрічковий фундамент, бетонуються стовпи, а огорожа викладається блоками.
 • Самостійні секції мають потовщення внизу, тому в фундаменті не потребують. Але на заміських ділянках зводяться рідко.
 • Набірний паркан виготовляється литтєвим способом в готових формах. Для установки потрібні тільки заглиблені в грунт стовпи. Опорні стовпи можна поставити і на чаші.
 • бетонні стовпи для набірних парканів зазвичай виготовляються різної висоти, від 0,5 до 2,5 метра. На них можна швидко монтувати парканні, декоративні панелі від 1 до п’яти, відповідно.
 • Для продовження терміну експлуатації залізобетонн

Бетонний паркан Ціна за секцію

Загальна вартість залежить від декількох факторів:

1) технології виготовлення;

2) марки бетону;

3) Додавання пластифікаторів та інших хімічних добавок;

4) виду конструкції;

5) способу монтажу.

Найдорожче обходяться монолітні залізобетонні огорожі. Суцільний секційний паркан не зажадає великих фінансових вкладень. Але на збільшення ціни може вплинути наявність додаткових опцій (заливка цоколя, грунтовка, фарбування ) ажурних секцій або декоративних орнаментів. При двосторонньому оформленні поверхні плит вартість також зросте.

Висновок

Більшість думок, як покупців, так і експертом схиляються до оптимального вибору – це залізобетонні паркани секційного типу. В їх користь говорить наступне:

 • оптимальна цінова політика;
 • модульність конструкція (плити закритого і відкритого типу з різною фактурою);
 • легкість і швидкість установки;
 • тривалий термін експлуатації + безмежні можливості декорування (фарбування з різними варіантами виконання).

Замовте онлайн консультація фахівця компанії

Консультации по выбору забора в Харькове от компании Престиж Забор

Пропонуємо купити готові секції єврозабори і бетонні стовпи в Харкові від виробника, компанія “Престиж Забор” для вашого будинку, дачі або котеджу за оптимальною ціною. Виготовляється з якісного бетону марки 500 і має тривалий термін служби. Не вимагає влаштування фундаменту і залучення спецтехніки. Це повністю готові до установки панелі з естетичним зовнішнім виглядом. Можна подивитися фото і почитати реальні відгуки власників. Вибрати один із пропонованих варіантів або замовити огорожу за індивідуальним проектом.

Добавить комментарий