интерьер квартиры

Декорування старих дверей своїми силами

Напевно, не представляє особливої праці в наш час замінити старі двері на нові. Так як їх асортимент різноманітний і величезний. Деяким просто не хочеться міняти свої старі двері, а просто є бажання їх оновити.

До того ж це досить цікаве творчість, результат якого буде оригінальний в будь-якому випадку. Просто необхідно включити свою фантазію і вперед!

Ось кілька пунктів, які допоможуть у цьому захоплюючому і в той же час відповідальному занятті, як декорування старих дверей.

1. Щоб оновити двері потрібно буде ознайомитися з процесом роботи по дереву, склу, плит і інших матеріалів. З чим саме залежить від того з якого матеріалу зроблена двері. Але для початку визначитися зі стилем, щоб двері підходила до загального інтер’єру кімнати.

Декор старых дверей

Декор старих дверей

2. З вхідними дверима з боку вулиці можна зробити що завгодно, нанести фарбу, лак, обшити пластиковими панелями, ламінатом, оббити шкірою, дерматином, рейками. Причому з останніх робляться різні візерунки, які дуже гарно виглядають. Такі двері буде виділятися з усього оточення. Звичайно, без уміння не обійтися, адже ці рейки треба зібрати в єдиний придуманий візерунок. Планки на дверях приклеїти за допомогою рідких цвяхів можна прибити гвіздками. Для тих у кого з фантазією не дуже, слід пошукати в магазинах вже готові різьблені деталі.
3. Бік дверей, що знаходиться в приміщенні також фарбують, обшивають будь-яким матеріалом, навіть обклеюють шпалерами. В основному самоклеяться, флізеліновимі або фотошпалерами. Інші навряд чи підійдуть, так як прослужать недовго. Якщо вирішено фарбувати двері або обклеїти шпалерами, попередньо її слід очистити, підрівняти наждачним папером, замазати всі наявні вади, тріщини і прогрунтувати.

4. Міжкімнатні двері можна перетворити за допомогою мозаїки з шпони.

Декорирование дверей

Декорування дверей

5. Використовувати пластикове дерево, поверх нього приклеїти різьблені деталі.
6. За допомогою трафарету та балончика з фарбою нанести будь-який візерунок.
7. Купити у художника вподобаний пейзаж, прикріпити до дверей і оформити багетом.
8. Нанести на основу двері, будь сподобалася фарбою, обмазати всі клеєм і застосувати сусальне золото, після висихання покрити лаком.
9. Використовувати вінтажний стиль, зібравши шматочки різного скла, дзеркал, камінчики, черепашки. І просто наклеїти врозкид по всій двері, потім покрити лаком.
10. Пофарбувати двері в потрібний колір, намалювати прямокутники, виділивши іншим кольором, які помістити сімейні фото або пейзажі, зверху залакувати.
11. Якщо на двері скляна вставка, її можна зробити димчастою, матовою, вінтажну, візерунчастою. Скло задекорувати принтами у вигляді живописних малюнків, гравюр.
12. Всі роботи з дверима слід проводити дуже обережно. Стежити за стилем, щоб потім двері не відрізнялася від загального інтер’єру. Не варто забувати про почуття міри і поєднувати все і відразу. І, головне, потрібно налаштуватися на те, що декорування дверей займе чимало часу, коштів і сил.

5/5 (1 Review)