дизайн интерьера 2019

Дизайн квартир в 2019 році. тренди інтер’єру

Грядущий рік подарує світу дизайну цікаві тренди, передумови до появи яких вже видно. Замовники поступово відходять від «шику», намагаючись дотримуватися принципів розумного споживання і покупки тільки необхідного для компактних квартир. «Немає сенсу забивати житло тим, що не несе практичної або емоційної користі» – девіз 2019 року.     

Мінімалізм нікуди не піде

Здоровий мінімалізм не просто залишиться – він займе лідируючі позиції. Все це відбувається на тлі зростання цін. Замовники будуть обмежені бюджетом, що підштовхне до компромісів. Але при цьому економія не торкнеться предметів ручної роботи, мистецтва, сучасної побутової техніки (особливо з енергозберігаючими технологіями). Вони продовжать відігравати важливу роль в інтер’єрі. 

Маленькі квартири і вільне планування

Мінімалізм торкнеться не тільки обстановки, але і площ. Немає необхідності в окремому кабінеті, якщо їм рідко користуються. Або в ігровій кімнаті, коли діти частіше проводять час у вітальні. Для сімей буде важливо, задіяно приміщення чи ні. Доступна площа повинна раціонально використовуватися і мати конкретне значення. 

Тому в 2019 році популярність квартир з вільним плануванням буде тільки рости. Вони дозволять організувати простір так, як це необхідно замовнику. А дизайнери отримають безмежний простір для творчості. 

«Неідеальний інтер’єр»

Вже зараз можна спостерігати за розкріпаченням замовників і тягою до незвичайних експериментів. Люди поступово втомлюються від рамок, які встановлюють конкретні стилі, намагаються урізноманітнити обстановку, індивідуалізувати її. З першого погляду може здатися, що це несмачно, але при вмілому використанні виділяються із загальної картини елементи стають головною «родзинкою».

Фахівці називають такий прийом «неідеальним інтер’єром». Він допускає недбалості в декоруванні. Наприклад, «перчинкою» може стати оздоблене на африканський манер крісло в минималистичной вітальні. Або світильник у формі мавпячої голови, що висить на стіні класичної спальні. 

Кораловий – колір 2019 року

У грудні 2018 року Pantone – американський інститут кольори – визначив головний відтінок майбутнього сезону. Ним став кораловий. Як стверджують дослідники, кораловий здатний налагодити зв’язок між природною красою природи і країнам, що розвиваються цифровим світом. Яскравий, але м’який, цей колір здатний перетворити інтер’єр. 

Розкрити красу коралового відтінку не так просто, адже він залежить від оточення, освітлення, поверхні нанесення і інших чинників. Але, як запевняють фахівці, при гармонійному використанні у кольори є всі шанси надовго закріпитися в числі популярних трендів. Вся справа в енергетиці та теплоті, які він несе. Невипадково дизайнери називають кораловий «кольором життя». 

висновки

З упевненістю можна сказати одне: 2019 рік не менш цікавим, ніж 2018. Дизайнерам доведеться зіткнутися з новими викликами і «сміливими» замовниками, готовими експериментувати, з прагненням до розумного споживання і відходом «шику» на задній план. Цінуватимуться функціональні і практичні інтер’єри.