Дизайн інтер’єру маленької кухні

Дизайнерські рішення оформлення кухонь з маленьким розміром приміщення. Як гармонійно розставити меблі і розпланувати місце?

Дизайн інтер’єру маленької кухні

Ще зовсім недавно дефіцит корисної площі на кухні відчувався не так гостро. Це пояснюється тим, що на даний момент для спрощення життя випускається велика кількість найрізноманітнішої побутової кухонної техніки, яку де-то необхідно розміщувати. І деколи все необхідне досить складно розмістити в кухонному приміщенні, що має невелику площу. Але вирішити таке завдання можна, якщо до питання облаштування маленької кухні підійти з усією відповідальністю.

В першу чергу слід врахувати, що для ефективного вирішення питання облаштування маленької кухні необхідно заздалегідь скласти докладний план проведення всіх пов’язаних з цим заходів.

Це можна здійснити як самостійно, так і шляхом звернення до фахівця. Завдяки цьому можна підібрати відповідні світильники для маленької кухні, меблі та інші аксесуари для кухні, які дозволять створити необхідний рівень комфорту і затишку.

В процесі облаштування інтер’єру маленької кухні фахівці рекомендують використовувати вбудовану техніку. Такого типу прилади відрізняються компактністю, оскільки вони мають невеликі розміри, і мають непомітним зовнішнім виглядом. Розміщення на кухні вбудовуваної техніки дозволяє збільшити робочий простір, оскільки вона зазвичай ховається за предметами меблевого кухонного гарнітура.

Навісні конструкції, призначені для зберігання різної кухонного начиння, мають досить громіздкий зовнішній вигляд, тому є сенс подумати над тим, щоб обладнати кухню таким чином, щоб робочий простір було звільнено від необхідності застосування навісних шаф. Замість них можна використовувати довгі шафи – «пенали», які розміщуються по краях робочої зони, і меблева фурнітура яких має високу якість.

При виборі підвісних шаф слід подумати над можливістю подовження підвісних конструкцій до самої стелі. В такому випадку можна не тільки приховувати вентиляційні комунікації, але і отримати при цьому деякий корисний простір, яке може бути використане для зберігання необхідних предметів.

Для облаштування кухні невеликих розмірів краще використовувати меблі, яка візуально не захаращує простір. Це може бути стіна з прозорими фасадами, а фурнітура для кухонних меблів якого володіє своєрідною легкістю. Що стосується зручності користування, то навісні шафи з распахивающимися дверцятами є менш практичними, ніж їх аналоги з дверцятами, автоматично піднімаються вгору за допомогою спеціальної фурнітури.

Дизайн интерьера маленькой кухни

Дизайн інтер’єру маленької кухні фото

Дизайн интерьера маленькой кухни
Дизайн интерьера маленькой кухни
5/5 (1 Review)