ДУШЕВАЯ КАБИНКА

Міфи про скляних душових кабінах

Люди раніше скептично ставилися до купівлі скляної душової кабінки з причини високої вартості. Однак на даний момент ціна доступна всім категоріям громадян. Тим не менш, сім’ї не поспішають встановлювати у ванну кімнату елегантну прозору конструкцію. Вся справа в міфах, що її оточують.

І жаль викликає не той факт, що ці чутки і легенди існують, а те, що люди охоче вірять їм. Не всі, але певна категорія громадян вже точно. Тому, якщо Ви купуєте скляні душові на замовлення, то довіряйте тому, що скажуть професійні консультанти, і не вірте численним чуткам. Тим більше, що трохи нижче вони будуть спростовані.

Позбавлення приватності

У квартирах з суміщеним санвузлом доцільно використовувати закриту непрозору кабінку, тому люди вважають, що скло вже точно відпадає. Але це помилкове судження. Просто робіть вибір на користь матового вироби. Звичайно, є і запасний варіант — використання спеціальний шторок для ванної. Якщо ж Ви хочете вирішити проблему більш оригінальним способом, то використовуйте декоративне оформлення поверхні кабінки. Доступні будь-які узори і малюнки.

Важкий догляд

Кажуть, що за скляною кабінкою потрібно здійснювати професійний догляд. А адже насправді досить придбати спеціальні засоби по догляду за склом. Плюс використовуються звичайні ганчірки з м’якої тканини. Ніяких професійних працівників клінінгової компанії викликати не треба!

Крихкість конструкції

Кабінки виготовляються з міцних стекол, здатних витримувати механічні дії, і негативний вплив хімічних речовин. Не дарма виробники дають тривалу гарантію. Зрештою, від підвищеної вологості скло страждає в меншій мірі, ніж дерево і інші матеріали. Міцність же досягається за рахунок спеціальних складів, якими просочують конструкцію при виготовленні. Тому крихкість — лише ще один непідтверджений міф.

Дорожнеча

Так, раніше можна було говорити про дорожнечу, бо продукція коштувала близько 150-200 тисяч рублів. Вироби з такою ціною, як і раніше зустрічаються, однак, є і більш бюджетні варіанти. Класична конструкція з мінімумом зусиль коштує близько 20-30 тисяч рублів. Зустрічаються кабінки і дешевше. Тому міф про дорожнечу зараз поширюють лише виробники конкуруючої продукції.

Добавить комментарий