лестницы

Ножичні люки-сходи, в інтер’ері квартири та будинку

В будь-якому будинку горище може використовуватися для розширення житлової площі, або може не підходити для цієї мети, однак не нього необхідно час від часу заходити. Частково це пов’язано з ремонтом речей, що зберігаються там, і частково через використання його в якості місця тимчасового зберігання. Замість зовнішніх сходів ця мета може бути досягнута за допомогою горищних сходів, що відкриваються всередину, які називаються ножничними люками.

Ножичні сходи можуть бути встановлені бетонні і дерев’яні підлоги. Ці геніально спроектовані збірні конструкції мають невеликі розміри і відносно прості в установці. Їх основні переваги полягають у тому, що вони забезпечують доступ до мансарді зсередини, не займаючи більше місця в передпокої. Мінімальна висота стелі не має нижньої межі, планка сходів може бути вирізана з допомогою шаблону для дерев’яних сходів. Найменша висота стелі (близько 220 см) вже вбудована в сходи.

Разновиди сходів

Горищні сходи можна придбати готовими до встановлення. Найбільш поширеними є сходи, що складаються з декількох сходів і сполучені з шарнірною конструкцією, де кожен елемент можна скласти разом. Верхній елемент зазвичай підтримується важільної конструкцією і підпружиненим відкривається отвором.

Сходи зазвичай виготовляються з соснового дерева. Є також металеві сходи. Більшість з них складаються з трьох частин, більш дрібні — з двох частин, і їх можна відкрити, зсунувши, а спеціальна структура зап’ястя піднімає стебла до одного рівня. Це також доречно для трьохприватних вигнутих відкриваються сходів.

Ножичні сходи

Це збірки, зібрані з металевих шпильок зі сталевими мітчиками і ковзаючими пластинами. Вони мають вантажопідйомність від 200 до 250 кг. Сходи з ножичним механізмом не вимагає більше місця в мансарді. В горищі складна сходова клітка вимагає більшого простору, так як сходова клітка внизу дверного полотна має фіксовану довжину 100-140 см, в той час як змінна частина має довжину 200-250 см, яка ховається горизонтально в мансардному просторі при закритті.

0/5 (0 Reviews)

Добавить комментарий