интерьер комнаты

Як створити затишний інтер’єр однокімнатної квартири?

Таке поняття як затишна квартира досить суб’єктивне. Проте загальні поняття, які асоціюються у більшості зі словом затишок все таки є. Така квартира повинна бути комфортабельною і зручною для проживаючих у ній а також деталі інтер’єру, планування і обстановка не повинні дратувати своїх власників. Купити однокімнатну квартиру в Харькові, яка буде затишною для вас навряд чи вдасться, навіть якщо вона такою була для попередніх власників. Але при вкладенні самих мінімальних зусиль і коштів ви зможете створити затишок для себе.

Ламинат для квартири

Колірна гамма

Вам слід визначити в теплих колірних тонах буде ваш інтер’єр або в холодних. У кожного з них є свої переваги і недоліки.

Холодні – такі тони бадьорять і заряджають енергією, а в разі їли вікна влітку виходять на сонячну сторону такі тони додадуть приємної прохолоди вашої житлоплощі.Ще однією перевагою є візуальне віддалення предметів мають холодні тони. Це дозволить візуально розширити невелике приміщення. Недолік цього варіанту є те, що бадьорить обстановка не дозволяє вашому мозку повністю розслабитися, особливо якщо у вас робота пов’язана з високим ступенем розумової напруги.

Теплі – такі відтінки дозволять повноцінно розслабитися в домашній обстановці вони психологічно зігрівають і надають додаткової захищеності. Однак вони візуально зменшують розмір вашого житла для невеликої однокімнатної квартири може стати істотною перешкодою.

баланс цветов в комнате

Баланс кольорів

Існує універсальна формула для розподілу кольорів:

  • основний колір – має займати близько 60 відсотків від загального колірного наповнення, тобто переважати;
  • додатковий або допоміжний який може бути відтінком основного – близько 30% всього наповнення;
  • акцентний колір – близько 10% загального колірного наповнення.

У будь-якому випадку крім колірної гамми слід врахувати дизайн і комфортність меблів а найголовніше обставина, що безсумнівно додасть вашій квартирі затишок це атмосфера взаєморозуміння і любові яка привнесе найголовнішу складову – душевну рівновагу.

Читайте также:  Паркетна дошка з американського горіха

Джерело: britanskiy.com.ua

Закажите vdomene.ru для вас и вашей семьи.

Добавить комментарий