шикарные лестницы

Ковані сходи — родзинка Вашого будинку

Компанія  об’єднала кращих майстрів ковальської справи. Замовники можуть запросити виготовлення сходів під ключ з декоративним оформленням будь-якої складності. Наприклад, ковані сходи можуть включати рослинний орнамент, геометричні фігури і будь-які інші елементи. Подібне оформлення сходів робить їх по-справжньому унікальними. Особливості продукції Представлені сходи виконуються з різних матеріалів. Вони можуть призначатися для вулиці або внутрішніх приміщень.

кованные лестницы

Особливості продукції

Представлені сходи виконуються з різних матеріалів. Вони можуть призначатися для вулиці або внутрішніх приміщень. Крім того, доступні всі моделі сходів – г-образні або п-подібні і так далі. Для кращого розуміння, основні особливості пропонованої продукції слід розглянути детальніше:

  • Вироби виконуються зі сходами з металу або деревини. При цьому металево ступеня, як правило, закриваються дерев’яними елементами. Застосовується деревина твердих порід – бук, дуб і подібні породи. Вони дуже міцні і відмінно переносять експлуатаційні впливу. На таких щаблях не з’являться вм’ятини, подряпини. Крім того, якісну деревини досить обробити лаковим складом і відполірувати, щоб повернути первісний зовнішній вигляд;
  • Сходи можуть підніматися на висоту в кілька метрів. Компанія використовує міцні опори з особливих сортів сталі. Вони витримують значні впливу по масі, а також вібраційні впливу. Крім того, сходи з елементами ковки можуть бути больцевого типу. Такі моделі відрізняються тим, що сходи кріпляться до металевих елементів, які закріплюються в самій стіні. У результаті створюється відчуття, що сходи ширяє в просторі, так як вона не має вертикальних опор;
  • Для виготовлення кування застосовуються кращі сорти стали. Безпосередня роботи здійснюється на сучасному обладнанні, а також вручну ковалями Компанії.
шикарные лестницы

Переваги звернення в Компанію 

Компанія пропонує виготовлення кованих сходів під ключ. Це означає, що фахівці виконують всі етапи виробництва, починаючи від проектної документації до монтажу сходів.

Готова конструкція в розібраному вигляді доставляється до об’єкта замовника, де відбувається її складання майстрами Компанії. Правильна збірка стає важливою гарантією тривалого періоду служби конструкції. Так сходи, створені майстрами Компанії, здатні прослужити понад 30 років без втрати свого зовнішнього вигляду і функціональних особливостей.

Конкретна вартість замовлення обговорюється на стадії оформлення проектних документів. Вона залишається незмінною в процесі виконання робіт. Завдяки цьому клієнти можуть дуже точно планувати свої витрати на виготовлення та встановлення кованих сходів.

Використані матеріалі ресурсу: myremdom.ru

Добавить комментарий