интерьер квартиры холостяка

Інтер’єр квартири для холостяків

Сьогодні «чоловіча берлога» може бути не тільки тотально брутальною, але і вишукано артистичною, як інтер’єр цієї київської квартири.

Интерьер квартиры — своего рода художественный эксперимент, и очень удачный, судя по результату. Неоклассическая стилистика как база, основа, в качестве модных приёмов — элементы лофта и современный арт.

Інтер’єр квартири — свого роду художній експеримент, і дуже вдалий, судячи з результату. Неокласична стилістика як база, основа, в якості модних прийомів — елементи мистецтво і сучасний арт.

«Спочатку власнику квартири хотілося, щоб інтер’єр був витриманий в неокласичному стилі, — розповідає Вікторія Вітковська. — Нам здалося це кілька прісним, і ми запропонували додати трішки брутального чоловічого шику. Інтер’єр в кінцевому підсумку став повним відображенням свого господаря, у ньому гармонійно поєднуються консервативність, прихильність сімейним традиціям і в той же час мужність і яскрава харизма».

Колірна гамма переважно монохромна, в оформленні переважають сірі і білі відтінки. За енергетику відповідають яскравий декор, текстиль і гранатово–винні стіни в коридорі, які з’явилися не випадково.

«Господар — великий шанувальник вина, його улюблений сорт — червоне піно–нуар, — продовжує Вікторія. — Нам хотілося відобразити в інтер’єрі цю тему. Так з’явилися професійний холодильник для охолодження вина, спеціальні келихи RIEDEL, червоні стіни. Їх колір, як і наш сорт вина, досить складний. Тому довго і терпляче шукали потрібний нам благородний відтінок. Ми довго не могли затвердити фінальний колір і навіть жартували, що простіше додати у фарбу піно–нуар, щоб замовнику напевно сподобалося».

Незважаючи на те, що інтер’єр виконаний в неокласичному стилі, дизайнери подбали про комфорт і безпеку. Всі оздоблювальні матеріали, меблі і текстиль екологічно безпечні, відповідають міжнародним стандартам. Звичайні склопакети замінили енергозберігаючими з розпечених скла з захистом від УФ та зменшують рівень шуму. В будинку встановлена одна з кращих охоронних систем, а сценарії життєдіяльності повністю автоматизовані — від регулювання з пульта управління штор, повітря і світла до підігріву підлоги.

For you and your family berkeleycuts can be purchased at our shop.

Добавить комментарий