двери стеклянные

Легкі міжкімнатні перегородки (скляні, дерев’яні)

Легкие межкомнатные перегородки (стеклянные деревянные)
Міжкімнатні перегородки – це дуже цікавий і многофукнциональный об’єкт інтер’єру. З його допомогою можна чудово зонувати різні приміщення, і створювати дійсно унікальні дизайнерські роботи.
Найпростішим видом перегородок служать скріплені між собою дошки, які будуть вертикально встановлені і прикріплені до основного перекриття. Насадка – це верхня частина перегородки, лежень – це нижня частина. Буде корисно дізнатися, що останнім часом стали застосовувати щитові перегородки та перегородки, обшивають з однієї й іншої сторони, звані каркасними.
Щоб уникнути займання і переміщення вогню з інших елементів інтер’єру на перегородки, стало популярним оштукатурювання перегородок. Зазвичай для цих цілей використовують розчин алебастру і вапняку. Цей процес зміцнення перегородок ще і забезпечує кращу звукоізоляцію та покращує показники гігієни об’єкта.
Деревянная перегородка

Дерев’яна перегородка

Щоб дошки перегородок не піддавалися усиханні і не жолобилися їх необхідно обшити хрестоподібним способом під кутом у сорок п’ять градусів, використовуючи при цьому почала рогожу, а потім дрань. Замість рогожі можна використовувати повсть на рослинній основі. Варто звернути увагу споживачів, що саме рослинна основа і ніяка інша не підійдуть для цієї функції. Нехтування цією порадою, і використання волосяного повсті буде сприяти появі різних комах-шкідників.
Для звичайної дерев’яної перегородки необхідно використовувати дошки, які досягають трьох-чотирьох сантиметрів у товщину. Для того, щоб уникнути появи щілин і інших отворів, здатних пропускати протяг, необхідно гуртувати перегородкові дошки один з одним. При цьому, дверну коробку можна закріпити за допомогою цвяхів. Щоб убезпечити дверну коробку від появи щілин, її потрібно зміцнити наличниками або дерев’яними планками. Необхідно розуміти, що перегородки, які поштукатурити роблять з дощок, товщина яких складає приблизно п’ять сантиметрів. Якщо висота кімнати три метри двадцять сантиметрів, потрібно підібрати дошки товщиною в шість сантиметрів.
Стеклянные перегородки

Скляні перегородки

Варто враховувати, що товщина перегородки, після того, як вона буде утеплена і укріплена за допомогою драні і штукатурки збільшиться до вісімдесяти-ста міліметрів.
Для того щоб забезпечити кращу звукоізоляцію, слід залишити невеликий зазор між стелею і перегородкою, приблизно у вісім-десять міліметрів. Після всіх підготовчих робіт, цей зазор можна буде заповнити за допомогою паклі. Щоб міцно утримувати перегородки в положенні стоячи, оминало забезпечити наявність трикутних брусів, ширина яких становить сорок міліметрів.
Для того, щоб встановити перегородки на балку, та ще й під лежень, потрібно прокласти смугу з руберойду або толю. Та щілина, яка утворюється після установки перегородки між нею і пололи, має бути ізольована за допомогою прокладки плінтуса. Його, звичайно, прибивають до перегородки. Це робиться саме таким чином, для того, щоб вібрація, яка може бути отримано перегородкою, не переходила в статеві покриття.
Існує ще один вид перегородок, званий столярними. Ці перегородки відрізняються від попередніх тим, що їх поверхня покривається фарбою або лаком. Так само вона може бути декорована пластинами дорогих порід дерева, або її можна від полірувати до блиску. Ці перегородки повинні створюватися справжніми професіоналами, так як їх зовнішні дані залежать саме від якості установки.
Варто зазначити, що такі перегородки ставляться в приміщеннях, кориті необхідно розділити, але для яких не є першочерговим важливістю ізоляція звуку. Так як саме ці перегородки не відрізняються цим якістю. При установці цих перегородок немає необхідності залишати зазори між ними і стелею, для того щоб ізолювати звук, це практично марно.
Межкомнатные перегородки

Міжкімнатні перегородки

Дуже популярні в даний час стали скляні перегородки. Їх популярність обумовлена тим, що скло може вписатися практично в будь-який інтер’єр, а так само стати дуже зручним матеріалом в експлуатації. Протиударне скло, в наші дні, стає основним матеріалом для декодування і обробки таких частин інтер’єру, як: стеля, сходи та інші.
В якості міжкімнатних перегородок використовується лише скло, що пройшло спеціальну обробку, його ще називають – загартованим склом. Ті споживачі, які бояться, що скляні перегородки не зможуть виконувати свою основної функції – візуального відділення одного простору від іншого, помиляються. Скло не обов’язково має бути прозорим, воно може випускатися в матовою формі, з використанням різноманітних малюнків і візерунків, а так само з нанесенням на нього аплікацій з каменів. Скляна перегородка не вимагає великих зусиль в установці і дуже зручна у використанні.
Ну і ще б варто відзначити тканинні міжкімнатні перегородки. Дуже красиво виходить в дизайнерському виконанні, дуже легко пропускають повітря. Але ось звукоізоляція звичайно погана.
Щож, у кожного свої інтереси і переслідувані цілі. Вибираємо і будуємо!

Добавить комментарий