лепнина

Ліпнина з гіпсу в інтер’єрі квартири

Фото лепнина из гипса

Фото ліпнина з гіпсу

Прикрасити ефектно свій будинок до недавнього часу було під силу тільки досить багатим домовласникам. Зараз же, завдяки високим технологіям в області будівництва і дизайну, дана операція реальна кожному з нас.
Існують різні методики та дизайнерські рішення в області ремонту квартири, офісу або заміського будинку, однією з яких є гіпсова ліпнина з прикрасою стін в форматі 3D. У зв’язку з розвитком декору з’являється нове поняття – «декорування стін». Але, тим не менш, багато досвідчені дизайнери не зупинилися на банальної фарбуванні стін фарбою або накладення фактурної штукатурки. У наш час модного декорацією можна по праву вважається – ліпнина в інтер’єрі квартири.
Отже, поговоримо про ліпнині з гіпсу детальніше. Для фасадного гіпсового декору схильне не тільки красива і оригінальна прикраса стін, але і багато інших чинників. Завдяки гіпсовій ліпнині з’являється виняткова можливість підтримання стилю споруди, визначаючи його тим самим до різних стилів виконання (наприклад: бароко, класика, модерн).

Фото гипсовая лепнина на потолок

Фото гіпсова ліпнина на стелю

Ліпнина в інтер’єрі квартири може приховати різні прогалини в будівництві і дефекти, які схильні проявлятися з часом. Ліпнина з гіпсу здатна з легкістю приховувати різні комунікації і внутрішню проводку.
Застосування гіпсу в якості прикраси та декорування стін було відкрито ще в давні часи. Маючи великий пластикою, цей матеріал міг дати можливість отримання своєрідних форм і обрисів, приголомшливих і витончених рельєфів.
Елементами фасадного декору часто прийнято вважати відкоси, свого роду різні витончені балюстради, колони, наличники і карнизи. Завдяки високим інноваційним технологіям додавання різного високоміцного матеріалу, що додає хорошу стійкість і довговічність до різних взаємодій, суттєво посилюються натуральні властивості ліпнини з гіпсу. У свою чергу декорації, виконані в готичному стилях або хайтек, довгий час будуть приносити радість господарям житла.
Гипсовая лепнина под люстру

Гіпсова ліпнина під люстру

Будь-який досвідчений будівельник чи початківець, приступивши до даного виду ремонту, обов’язково подумки направляється в зміну стилю будівлі або приміщення, надаючи при цьому вишуканий дизайн інтер’єру. Все це робиться з допомогою додавання фасадного декору в загальну композицію. Унікальні здібності гіпсової обробки дозволяють здійснювати її як всередині, так і зовні будівлі.
Декор стін ліпниною, надає інтер’єру квартири або будинку ексклюзивний вигляд і дивовижне поєднання затишку і гармонії. Дане нововведення у світі модних дизайнерських рішень займає з кожним днем все більше й більше значення.
Лепнина на стенах фото

Ліпнина на стінах фото

Використання в декорі 3D панелей зможе надати приміщенню замість повсякденної смутності і порожнечі завершеність і своєрідну розмальовку, збільшуючи або зменшуючи при цьому використовується простір. При цьому зміна візуалізації може відбуватися в різних площинах. Способи монтажу гіпсових 3D стін різні і досить прості. Для цього не потрібно мати спеціальної освіти у галузі будівництва. З цим завданням зможе справитися кожен, хто хоч раз займався укладанням стінової плитки.
Ліпний декор є екологічно чистим продуктом і не містять шкідливих компонентів для життя і здоров’я людини. Виготовляються вони з природного матеріалу і схильні набирати форму за рахунок швидкого висихання. Гіпсова ліпнина володіє рядом позитивних якостей. З них можна відзначити хорошу звукоізоляцію, так як гіпс має малу щільність. Завдяки цьому звукоізоляція стін може підвищуватися в декілька раз.
Оформление колонн гипсовой лепниной

Оформлення колон гіпсовою ліпниною

Декоративна ліпнина вважається досить легким виробом. Виготовлення ліпнини проводиться як ви вже зрозуміли з гіпсу, який за своїми якостями володіє пожежобезпечністю і при нагріванні не здатний до виділення шкідливих речовин. Стандартна гіпсова плита буде важити в середньому не більше п’яти кілограмів. Форми для ліпнини легко можна виготовити самостійно або придбати в спеціалізованому магазині. Легка обробка будь-яким інструментом і нанесення фарб будь-якого складу дозволяють гіпсової ліпленні вигідно виглядати на тлі інших видів стінових покриттів.
З бурхливим розвитком дизайн декор, гіпсова ліпнина на стелю з застосуванням 3D дала багатьом дизайнерам інтер’єру поштовх в області кардинальної зміни приміщень, враховуючи всі побажання замовника. З прямокутного простору за допомогою старань майстрів можливе прийняття майже правильної форми кулі, у візуальному сприйнятті простору, природно.
Завдяки всім цим факторам гіпсова ліпнина заслужено може вважатися одним з найбільш універсальних матеріалів, що включає в себе величезну кількість позитивних якостей. Навіщо так багато слів, подивіться ще раз фото робіт із гіпсової ліпнини, вони самі говорять за себе!
При виконанні стін гіпсовою ліпниною у 3D, кожен з нас зможе домогтися не тільки облагороджування приміщення, але і забезпечення його практичності і сучасності.

Добавить комментарий