ламинат

Укладання ламінату 32 класу товщиною 8 мм

Ламінат – ідеальний варіант підлогового покриття, який використовується все частіше і частіше. Виробники радують своїх покупців великою різноманітністю подібного матеріалу, тому і охочих вибирати саме ламінат все більше і більше.

Основні характеристики ламінату товщиною 8 мм 32 класу

Ламінат 8 мм 32 класу представляє собою матеріал, який користується великою популярністю серед покупців. Затребуваність обумовлена тим, що такий ламінат має відмінні експлуатаційні якості, але при цьому його вартість найбільш приваблива. Клас дозволяє говорити, що такий ламінат можна використовувати для укладання в житлових приміщеннях. Також, можна застосовувати ламінат з такими характеристиками і для невеликих магазинів, наприклад, бутиків, де не надто велика прохідність.

З метою домогтися надійності і довговічності матеріалу, який є на підлозі, важливо правильно використовувати підкладку, а також провести грамотно процес укладання матеріалу.

Вибираємо підкладку

Після того як ламінат обраний, важливо велику увагу приділити і його укладанні. Багато вважають, що перший етап укладання передбачає укладання першого ряду, проте фахівці стверджують, що першочергово необхідно звернути увагу на вибір підкладки. Сьогодні в магазині можна зустріти і придбати наступні варіанти підкладки:

  1. Підкладка з спіненого пропілену. Цей матеріал найпоширеніший, так як найдешевший і простий. На перший погляд даний матеріал ідеально підходить для укладання ламінату, адже на вологу дані матеріал не реагує. Однак варто сказати, що років через 7-10 матеріал просто руйнується, він перетворюється в звичайний порошок. До того ж, у рулонах даний матеріал може зберігатися на складі довгий час. Як результат, розпад матеріалу під покладеним матеріалом може статися раніше. Та й що стосується горючості, то матеріал приймає вогонь на себе ще швидше і охочіше ніж дерево.
  2. Підкладка пробкова. Така підкладка ідеально підходить для паркетної дошки. За своєю структурою це абсолютно натуральний матеріал, що володіє відмінними звуко-, шумоізоляційними властивостями. Незважаючи на всі мінуси, є у матеріалу і один мінус – він здатний ефективно вбирати вологу і може кришитися, особливо якщо не правильно вибрати його товщину. Зокрема, для ламінату необхідно використовувати підкладку до 2 мм не менше не більше, так як велика товщина надає серйозну навантаження на замки ламінату, а тонкий матеріал здатний утворювати серйозний люфт. Для того щоб забезпечити відсутність можливість пробки вбирати вологу, під підкладку можна укласти поліетилен.
  3. Туплекс. Це матеріал, який складається з трьох основних шарів. Нижній шар – це пористий матеріал, а саме плівка, яка здатна пропускати в середній шар вологу. Середній шар наповнюється спеціальними пінопластовими кульками, з допомогою яких можливо утримувати необхідну висоту. Верхній шар являє собою поліетиленову плівку.
  4. Підкладка з бітумної основою. Такий матеріал просувається досить активно останнім часом. При цьому підкладка такого типу має ряд переваг, а саме звуко-, шумо ізоляційними якостями. При цьому утеплювач не може вбирати вологу. Але є і один мінус. Бітум виділяє велику кількість формальдегідів. У деяких країнах цей матеріал зовсім заборонений, так як в жарку погоду він виступає як отруйний шар.

Вибираючи підкладку, важливо визначити, в яких умовах буде використовуватися ламінат і як взагалі матеріал використовується для укладання. Не варто підбирати матеріал саме по вартості. Деколи найдорожче не надто вдалий. Тому якщо немає ніяких знань з приводу вибору підкладки, то краще використовувати знання фахівців.

Великий каталог, якісних і надійних виробників, підібраний в каталозі

Добавить комментарий