конструкции для дверей

Металеві конструкції для розсувних дверей

Двері – це не просто частина інтер’єру будинку. По дверях можна судити про достаток господаря і його смак. Різноманітність форм, видів і типів дверей вражає.

Одними з найбільш популярних вважаються розсувні двері. Вони складаються з однієї або двох стулок, які при відкритті і закритті поступально рухаються назустріч один одному. Матеріалом для їх виготовлення служать деревина і деревостружкові матеріали, а так само пластик, алюміній, скло. Зустрічаються в офісах, установах, магазинах, торгово-розважальних центрах і в побуті (ванні кімнати, міжкімнатні перегородки, шафи-купе). Крім естетичних якостей, одним з найважливіших достоїнств таких дверей вважається економія простору. Найважливішою деталлю для монтажу розсувних дверей є металеві конструкції. Самими якісними і найбільш популярними серед металевих конструкцій для розсувних дверей є італійські. Найбільший вибір, найнижчі ціни на італійські металеві конструкції для розсувних дверей ви можете знайти ось тут. Купуючи металеві конструкції до розсувних дверей, варто пам’ятати, що саме якісні металеві конструкції є основою надійної роботи дверей. Саме тому так популярні італійські бренди.

Переваги італійських металевих конструкцій для розсувних дверей:

Висока якість.

Тривалий термін служби.

Простота монтажу.

Вишуканий стиль.

Популярність.

Гарантія якості від виробника.

Можливість установки у всіх типах приміщень.

Реалізація будь-яких дизайнерських ідей.

Можливе об’єднання суміжних кімнат.

Безпека.

Монтаж

Монтаж металевих конструкцій – справа хоч і просте, все ж не кожен здатний виконати це якісно. Саме тому вам краще звернутися до професіоналів, так як якісно виконані монтажні роботи – це запорука коректної роботи дверей і тривалого терміну служби. Спеціальний каркас дозволяє значно спростити процес монтажу. Монтажні роботи по установці розсувних дверей включають в себе чотири важливі етапи: демонтаж старих дверей (якщо така є), підготовка місця встановлення, монтаж металевих конструкцій, монтаж дверей. Але перед виконанням будь-яких робіт слід перш за все ознайомитися з технічною документацією та інструкцією по монтажу.

Добавить комментарий