Холодний неон – втілення передових технологій

Декоративні підсвічування – старий і новий типи
Передові інноваційні технології все частіше використовуються в різних сферах життя і виробничої діяльності людини.

Здається, зовсім недавно сайнмейкеры для створення світлових конструкцій застосовували або газові трубки, заповнені аргоном або неоном, або світлові шнури (дюралайт). У кожної з цих систем є свої досить значні недоліки. Головним чином заподіює незручність їх занадто трудомісткий монтаж, достатній нагрівання в процесі використання, підвищена крихкість, кратність різання, а також високі витрати енергії.

Новітній метод в декоративного підсвічування – використання світлодіодного неону, також званого холодним неоном. Це відмінна альтернатива класичним технологіям. До складу даної сучасної системи освітлення входить кабель, усередині якого розташовується центральний провід (покритий электролюминофором) і пара електродів, які герметично упаковані в гнучку оболонку. В режимі роботи холодний неон за зовнішнім виглядом важко відрізнити від простої неонової трубки, однак, у виключеному стані він набуває матового відтінку або залишається пофарбованим у колір освітлення.

Якості холодного неону – експлуатаційні та споживчі

Холодный неон – воплощение передовых технологий

Холодний неон володіє високою міцністю, крім того, він здатний не вицвітати під дією сонячних променів або дощу, не крихкий та не б’ється, при використанні не піддається нагріванню. Завдяки ізоляції він є водонепроникним, володіє прекрасною гнучкістю.
Що використовується для виробництва холодної неону електролюмінесцентний шнур досить економічний, так як має мале енергоспоживання – витрата енергії 1 Вт х 1 м. На відміну від інших традиційних попередників холодний неон не потребує спеціального обслуговування, а отже, його неможливо замінити при монтажі декоративного підсвічування у важкодоступних місцях. Гнучкий шнур легко розрізати на шматки необхідної для вас довжини, а також зігнути або змонтувати на будь-яку поверхню
Ще одна дуже значна перевага, якою володіє холодний гнучкий неон – в його складі відсутній газ, скляні або крихкі деталі, тому пристрій можна назвати надійним. Відомо, що навіть при наявності наскрізного пошкодження система не припинить роботу, лише на тому місці, де стався прокол, буде маленька темна точка, яку дуже складно помітити. Якщо говорити про інтенсивність освітлення і тут холодний неон не тільки не відстане від інших освітлювальних технологій, але і значно перевершить їх всі. Попри усталену неправильна думка, холодний неон нітрохи не поступається по яскравості традиційних джерел освітлення. До того ж електролюмінесцентні дроти можуть укладатися близько один одного така кількість разів, скільки буде потрібно для заявленої інтенсивності освітлення.
Холодный неон в спальне

Холодний неон в спальні.

Холодний неон володіє рівним, м’яким, але досить яскравим світінням. Світіння це майже не помітно при денному світлі, але дивовижно красиво виглядає вночі.

Як монтувати холодний неон?

Для підключення холодного неону знадобиться спеціалізований блок живлення, званий інвертором. Від інших перетворювачів його відрізняє наявність високих частот на виході, за допомогою чого і відбувається світіння электролюминофора. Є автономні інвертори (працюють на батарейках), а також автомобільні, які споживають енергію від бортової мережі і USB-інвертори. Вони володіють різною максимальним навантаженням і мають велику кількість виходів, за допомогою чого можна підключати кілька електролюмінесцентних шнурів.

Де застосовують холодний неон?

Сфера використання гнучкого холодного неону, завдяки його чудовим характеристикам, величезна. Підвищена гнучкість у відповідності з надійністю, безпекою та зниженими витратами енергії значною мірою сприяє реалізації за його допомогою самих незвичайних завдань у світловому оформленні. Перш за все, його використовують у зовнішній рекламі, на вивісках, декораціях, різних написах.
Холодный неон на кухне

Холодний неон на кухні

Холодний неон чудово підійде для декорування приміщень розважальних закладів. Підсвічування з неону застосовна при декоративній обробці ресторанів, барів або нічних клубів. Використовується вона і для того, щоб підсвітити сходи в кінотеатрах і торгових центрах. Ну і звичайно ж не варто забувати про інтер’єр квартири – професійно виконана підсвічування змінює дизайн квартири.

Важливий момент – використання неонового шнура елементів ландшафтного дизайну. Їм підсвічують альпійські гірки, доріжки в саду, прикрашають дерева, газони. Адже наявна ізоляція не дозволяє волозі проникати всередину кабелю, а значить, холодний неон легко застосовний в умовах надмірної вологості. Його можна використовувати і при створенні фонтанів або водоспадів, а також в акваріумах.

Отже, холодний неон поєднує в собі практичність, надійність і адекватну вартість, що робить його найкращим серед інших систем освітлення.

У плані прикраси дизайну мені, чесно сказати, не особливо подобається ефект світіння, який дає блакитний неон. Але те, що він при відносній легкості установки ще й економічний, змушує все таки на нього увагу звернути. Ми зараз думаємо над тим, чи потрібна нам в будинку підсвічування сходів, і якщо вирішимо її робити, то неон розглянемо як варіант оформлення.

0/5 (0 Reviews)