облицовка

Види будівельних робіт: облицювання цеглою

Облицювальна цегла прикрашає фасад будь-якої будівлі. Будівля буде видно здалеку, його зовнішній вигляд сформує позитивне враження про власника будівлі. Різноманітність колірної палітри дозволить зробити житло по-справжньому унікальним. Сучасні виробники випускають матеріал високої якості в самих різних варіаціях.

Головним достоїнством таких робіт є їх довговічність облицювання цеглою не скоро потребує реставрації. Крім того, якщо використовувати матеріал, призначений саме для цього виду будівництва, то можна гарантувати хорошу стійкість до перепадів температур. Він не боїться вологи. Дані характеристики дозволяють лицювальної цегли не тріскатися з часом. Це робить експлуатаційні витрати мінімальними.

Слід зазначити, що облицювання цеглою обходиться в чималу суму грошей. Крім того, даний процес є досить трудомістким і відповідальним. Він вимагає високого рівня професіоналізму. Потрібно обов’язково дотримуватися технологію. Зокрема, кожен шов між цеглинами повинен мати необхідну форму. Це робиться за допомогою спеціального кельми. Всі дії виконуються після того, як розчин трохи застигне. Остаточним етапом є протирання кислотою.

Дана процедура дозволяє надати шву потрібний відтінок. Тільки так можна позбутися від усіх нерівностей і зміцнити стіну. Крім того, правильна кладка на порядок збільшує звуко – і теплоізоляцію. Це можливо тільки в разі, якщо за роботу візьмуться будівельники. Кожна стадія цього процесу має перебувати під суворим контролем, тільки так можна добитися гарного результату. Багато штукатурять стіни, щоб зробити будову більш естетичним.

Якщо облицювання цеглою виконується справжніми професіоналами, то можливе створення справжніх творів мистецтва. Фасаду можна надати саму різноманітну форму. Даний вид робіт застосовується і при реставрації старих будівель, і під час зведення нових будинків. Якщо мова йде про перший варіант, то облицювання цеглою не вимагає видалення старих стін. Допускається кладка поверх них, все залежить від побажань клієнта.

Облицювання є досить поширеною послугою будівельних компаній. Її можна замовити в будь-якій фірмі, що спеціалізується на подібних роботах. Таку компанію не доведеться довго шукати, так як вони присутні в будь-якому місті.

Добавить комментарий