паркет доска

Паркетна дошка з американського горіха

Паркетна дошка – матеріал, який вже не перший рік радує споживачів в будинках, квартирах своїм неперевершеним зовнішнім виглядом. Завдяки унікальним властивостям, а також різноманітності моделей, виробник на сьогодні здатний задовольнити потреби великої кількості покупців. Серед лідерів паркетних матеріалів, можна виділити паркетну дошку з горіха.

Конструкція паркетної дошки з горіха

Конструкція дошки складається з трьох основних шарів. Перший шар — це цілісна деревина, яка виготовляється з не дорогих сортів деревини. Другий шар представляє собою плашки, також з натурального дерева, які укладаються поперек. Таке рішення дозволяє забезпечити високу стійкість матеріалу до вологості. І третій шар – декоративна деревина, яка виготовляється з дорогих сортів дерева. В даному випадку мова йде про паркетної дошки з горіха.

Особливості матеріалу

Надійність і якість матеріалу забезпечується завдяки використанню унікальних матеріалів при виробництві. Самим головним сировиною є американський горіх. Особливості полягають в наступному:

  1. Особливість деревини горіха полягає в тому, що за своїм зовнішнім виглядом, це унікальний матеріал, що відрізняється неймовірною красою, еластичність і оригінальним шоколадним кольором. Відтінок настільки привабливий, що дуже рідко виробники виробляють тонування верхнього шару, залишаючи натуральний колір. Навіть якщо пофарбувати дуб або інше дерево в американський горіх, вийде просто однорідний колір, що не буде мати ніяких перепадів відтінків.
  2. Особливість деревини американського горіха в тому, що, виростаючи в Північній Америці, це дерево абсолютно не боїться перепадів температур, так як просто звикло до такого клімату в процесі зростання. Проте варто бути готовим до того, що горіх — це м’яка порода, особливо якщо порівнювати її з дубом або ясенем. Тому, вона може бути схильна до появи вм’ятин, наприклад, від каблуків. Тому рекомендується використовувати дошку тільки в тих приміщеннях, де не ходять у вуличному меблів.
  3. При придбанні паркетної дошки з горіха, не варто лякатися, що на дошці буде велика кількість заболоні, сучків і інших похибок. Пов’язано це скоріше зі будову дерева. Сам по собі горіх досить вузьке дерево, тому і є така велика загальні похибок. Навіть якщо використовувати деревину самого доброго якості, зокрема Селект, не варто чекати від дошки занадто рівного малюнка.

За що вибирають паркетну дошку з Горіха

Сама дошка у виконанні горіха має не мало переваг. В першу чергу хочеться відзначити зовнішній вигляд. Є можливість створити елітний дизайн у власному будинку, а значить щодня відчувати себе комфортно і затишно в приміщенні.

Серед інших переваг можна виділити надійність, довговічність і неймовірну зносостійкість. Протягом довгого часу можна використовувати дошку, і вона не втратить свій первісний зовнішній вигляд. До того ж, якщо з’являться подряпини або які-небудь вади на поверхні, завжди є можливість виконати ремонт поверхні.

Звертаючи увагу на паркетну дошку з горіха, користувач має можливість придбати, нехай і не дешевий, але якісний матеріал, що порадує не тільки своїми зовнішніми властивостями, але і характеристиками надійності і довговічності. Для ознайомлення представлений великий вибір дошки з горіха в каталозі

Добавить комментарий