дизайн интерьера, тренды 20191

Подіум в квартирі – стає модно!

Подиум в квартире – становится модно!
Цінність подіуму в квартирі в тому, що це багатофункціональна конструкція. В його нішах зазвичай розташовуються місця для зберігання значних розмірів, тому навіть в однокімнатній квартирі в якій встановлено подіум можна, вирішуючи ряд декоративних завдань, розмістити велику кількість речей, які в минулому не знаходили місця.
Розглядаючи подіум з конструкторської точки зору, і визначаючи функціональність подіуму можна виділити, що подіум — це піднесення ділянки підлоги в одному приміщенні, незалежно від висоти розташування підлогового покриття інших кімнат. Тобто якщо у вас в одній кімнаті підлога нижче, ніж в іншій, то подіумом це вже не буде.
Однією з відмінних особливість подіумів є можливість монтування всередині них різні елементи освітлення, від простих лампочок, до світлодіодних стрічок і неонових трубок. У більшості випадків подіумна підсвічування розташовується по торцю споруди, при цьому створюючи, наприклад, романтичну атмосферу в спальні або зробити приємним перегляд телевізора в зоні відпочинку.
Подиум в интерьере квартиры

Подіум в інтер’єрі квартири

Додати можливість монтажу подібних систем в конструкцію подіуму необхідно ще на стадії розробки. Щоб дотримати стиль інтер’єру і вибрати правильного виду освітлювальні елементи системи підсвічування.
Подіуми додаючи красу в інтер’єр залишаються ще й практичними конструкціями.
У більшості випадків подіуми використовують для виділення в кімнаті окремо центральні зони, що володіють певною функціональністю, простіше кажучи, для того щоб просто розділити приміщення на зони.
Але на цьому функціональність подіумів не закінчується. І основної функції можна виділити два типи подіумів:
Технічного призначення. Вони створюються для однієї тільки мети – проведення інженерно-монтажних робіт, тобто для прокладки труб, проводки, опалення, можуть приховувати вентиляційні короби. У таких випадках у подіумах залишається люк для зручного доступу до прихованих в ньому конструкцій.
Фото подиума в квартире

Фото подіуму в квартирі

Декоративного призначення. В даному випадку створення подіуму носить естетичний характер, привносячи в інтер’єр оригінальність і новизну. Вони відіграють роль кордонів якоїсь функціональної зони. Наприклад, кухню, спальне місце, або робочу зону.
Але поділ на ці два типи суто теоретичні, на практиці технічний подіум в квартирі може грати роль зони, де розташована барна стійка, і грати роль декоративного подіуму. Тоді, як і декоративний подіум може містити у собі місця для зберігання одягу і приховувати навіть ціле спальне місце.

Коментарі:

 1. Альона 17 червня
  Як мені здається, подіум особливо вдало вписується в інтер’єр квартир-студій, у яких функціональне використання вільного місця як раз таки і стає найважливішим завданням. До того ж, цей елемент додає затишку минималистичному дизайну – з ним у кімнаті з’являється затишний куточок. Цей ефект можна посилити з допомогою теплої підсвічування.
 1. Степан 20 червня
  Я б теж таке в своїй квартирі зробив. Але не тому, що модно, а тільки з-за того, що дуже зручно з його допомогою розділяти кімнату на зони, особливо якщо приміщення не таке велике або немає можливості знести стіни. Крім того, такий подіум дуже ефектно виглядає. Відразу представляється європейський варіант обробки, а не наші хрущовки. Ну і те, що модно теж добре.
 1. Поліна 3 липня
  Не буду сперечатися , що подіум стане прикрасою інтер’єру.Виглядає він правда ефектно, особливо на фотографіях. Але з точки зору зручності, ця річ не для дому. А якщо в квартирі є маленькі діти, то тим більше не треба навіть про це думати і мріяти, якщо не хочете, щоб ваша дитина ходила в синця та садна. Ось таке моє негативне думку про цю конструкції.
 2. Луїза 5 липня
  А вже як впасти можна з цього подіуму, що і з гіпсом опинишся. Ні, гарно, але зручність у мене великий сумнів. Буває, на простому підлозі спіткнешся, а на подіумі і поготів. Я от з поганим зором, тому знаю, що межу можу не побачити, що підлогу і поділяє сходинку. Пі штучному світлі особливо. Подивлюся-ка я поки на картинках таку красу.
 3. Олександр 15 липня
  А якщо дитина у свідомому віці і як раз в його кімнаті і хочемо робити подіум. На Пісочній набережній д. 40 нам масу переваг призвели такого рішення – і ящики під подіумом як функціонально використовувати, і кімнату на зони ділимо, так і симпатично взагалі
 4. Аліса 5 жовтня
  Подіум – це чудова ідея! Коли ми робили ремонт у новій квартирі, то одну кімнату відвели під кухню, так як кухонька до ремонту була просто непристойно маленькою. Вивалявши стіну, ми розділили простір кухні на дві частини: власне, саму кухню, так сказати господарську частину, і на зону їдальні.
  Так от, щоб поділ було чітким, ми встановили подіум під їдальнею зоною. І самим чудовим було те, що дуже просто було встановити під подіумом тепла підлога – ніяких тобі не потрібно робити дірок в підлозі для встановлення ревізій, зберігається акуратний вигляд.
 5. Ірина 8 жовтня
  У мене однокімнатна квартира, як я думаю відомо багатьом,що на початку, коли речей мало, все влаштовує, але зараз, коли у нас зовсім стало місця і все виглядає якось громіздко, дійсно подіум-це гарне рішення такої проблеми. Дуже хочеться з допомогою нього розділити кімнату на зони. Спасибі за статтю. Будемо працювати над цим питанням!!!

Добавить комментарий