натяжные потолки

Натяжні стелі і їх переваги

Натяжні стелі

Даний вид стель являє собою конструкцію, яка складається із спеціального полотнища. Воно закріплюється на особливому профілі і розташовується під цією стелею. При цьому профіль може бути виготовлений з металу, наприклад алюмінію або ж з пластику. Популярність даного виду покриття пов’язана з тим, що вони володіють цілим рядом переваг, порівняно зі звичайною обробкою. Радимо вам сайт компанії Стиль у Запоріжжі тут ви зможете придбати класичні натяжні стелі за вигідною ціною!

Натяжной потолок от компании Стиль в Запорожье

Натяжні стелі і їх переваги

Установка відрізняється високою швидкістю. Це пов’язано з тим, що стеля практично не потрібно заздалегідь готувати до монтажу. Дійсно, якщо б мова йшла про обробку поверхні стелі, то це могла б зайняти значно багато часу, аж до декількох днів або тижнів. Однак у випадку з натяжними, їх установка не може бути здійснена значно швидше. Саме це і є однією з причин, чому так багато людей прагне придбати це покриття і встановити його в своєму будинку або офісі.

Наступне їх гідність-це різноманітність. Велика кількість кольорів і фактур дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-якого приміщення. За допомогою цього покриття можна втілити будь-яку дизайнерську задумку. Натяжні стелі відіграють більш значну роль, ніж звичайні. Вони дійсно стають важливою частиною інтер’єру.

Багато хто з видів натяжних стель забезпечують приміщенню непоганий захист від затоплення зверху. Водостійкість цього покриття така, що воно здатне тривалий час витримувати тиск великої кількості води. Вартість самого надійного полотна, буде досить велика, але зате це дозволить усунути ризик псування майна у випадку затоплення. Крім того, будь-які особливості звичайного стелі, які роблять його зовнішній вигляд непривабливим, можуть бути приховані за допомогою натяжної покриття. Тому за ним цілком можна приховати шви, так і різні комунікації.

натяжніе потолки в Запорожье купить

Види натяжних стель

Існує кілька видів такого роду покриття. З вінілової плівки ПВХ відрізняються зниженою вартістю високою водостійкістю і особливо вишуканим зовнішнім виглядом деяких фактур. Але в теж час це покриття відрізняється слабкою морозостійкістю і міцністю. Час їх монтажу також трохи збільшено з-за того, що перед установкою полотно потрібно розігріти за допомогою спеціального обладнання.

Якщо стелі ПВХ люди прагнуть купити з-за високої водостійкості, то тканинні цінуються за швидкість установки і можливість монтажу навіть у тих приміщеннях, де немає центрального опалення. Також вони екологічні, що дозволяє використовувати їх практично в будь-яких будівлях.

Компанія «Стиль» займається продажем та встановленням різних видів натяжних стель. У вас покупці можуть ознайомитися з величезним вибором цих покриттів, що дозволить підібрати найбільш підходящий стеля для будь-якого приміщення. Доставка і установка по Запоріжжю проводиться нашими кваліфікованими співробітниками і здійснюється в найкоротші терміни.

Добавить комментарий