отопление

Вибір опалювальної системи

При виборі підходящого для вашого будинку опалювального обладнання слід звернутися за допомогою до фахівця. Адже справа не мало важливе і від якісної установки і самого котла буде залежати не тільки тепло в будинку, але і витрати на комунальні послуги, обслуговування. З деякими моментами можна звичайно і самому розібратися, відштовхуючись від інформації з інтернету та інших джерел.
Теплову потужність майбутньої системи можна розрахувати самостійно. Якщо мова йде про будинок з хорошого цегли, з стелею не вище 3 метрів і теплоізольованими вікнами, то розраховувати потужність котла слід за співвідношенням 1 квт на 10 квадратів приміщення. Цього вистачить, щоб стабільно підтримувати необхідну температуру.

Для тих, хто хоче розрахувати все більш точно, існують додаткові методи, як: перевірки товщини стін, розташування вікон і вигляд їх теплоізоляції. Вибираючи опалювальне обладнання, приділіть особливу увагу технічними показниками.

Часто трапляється, що тиску в мережах для повноцінної роботи котла не вистачає і його експлуатація не приносить очікуваного ефекту. У таких випадках краще запастися котлом із запасом потужності.

У вигляді джерела енергії можуть виступати різні матеріали : вугілля, дизельне паливо, газ, дрова, солярка та інше. Найбільш оптимальним і поширеним є природний газ і якщо неподалік від вас проходить газова магістраль, то краще буде підключитися до неї.

Газове опалення відносно безпечно і недорого, якщо котел вибрано правильно і обслуговування виробляють хороші майстри. Більш того опалювальної системи високий коефіцієнт корисної дії.

Електричні котли відрізняються своєю надійністю і простотою. Вони безшумні і не великі за своїми габаритами. Для них не потрібен димохід, або спеціальна котельня. Так, що на сьогоднішній день більш розумного і вигідного рішення не знайти.

Добавить комментарий