Як вибрати цеглу

Якщо говорити про найбільш популярному, тихе, доступному і практичним стройматериале, то серед всіх сильно виділяється цегла, широко застосовується у разі спорудження будівель. Він отримав свою популярність за рахунок високої міцності, надійності та довговічності, одночасно показуючи відмінні звуко – та теплоізоляційні параметри. Сьогодні є чимала кількість різновидів цегли, які мають індивідуальні параметри та особливості. Але як вибрати дійсно хороший вид цегли. Підібрати цегла ви можете тут.

Особливості вибору

У процесі придбання цегли варто приділити достатню увагу його візуальному огляду, а також супровідним документам. Так, високоякісний цегла в разі удару буде віддавати дзвінко. А ось якщо він недопалена, то звук буде глухим. На поверхні даного будматеріалу повинні бути відсутні великі сколи, нерівності та інші механічні пошкодження. Якщо у будівельної цегли є відколу більше 6 мм, то його використовувати не можна. При виборі лицювальної цегли взагалі повинні бути відсутні дефекти.

При наявності невеликих білястих вапняних включень можливе руйнування цегли в майбутньому. Вони можуть використовуватися в якості включення в глину, і при їх недостатній измельченности стануть осередком для вбирання вологи. Вапно збільшується в розмірі і деформує цегла. Зразки цегли найкраще розглянути не в приміщенні, а на вулиці. А найкращим варіантом є його огляд у самому будинку.

Для облицювання фасаду краще підбирати цегла з однієї партії, так як вибір одного відтінку може викликати деякі труднощі. Всі найважливіші технічні параметри вказують у паспортних даних на продукцію.

При такому великому асортименті продукції і великий сфері застосування цегли досить складним моментом є виведення єдиною вірною формули по вибору ідеального матеріалу і чітке розуміння даного питання. Головним моментом є те, щоб продукція відповідала всім заявленим параметрам і якості, що повністю залежить від чесності виробника. Варто зазначити, що великі компанії дорожать своєю репутацією, тому не постачають на ринок неякісний цегла. Крім того, хороший цегла має відмінну міцність, наповненість, рівномірний колір, потрібні форми і розміри, які можна визначити і самостійно, враховуючи власні цілі застосування. А перераховані вище поради стануть додатковим помічником у процесі вибору цегли.

Добавить комментарий